четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ФОТО: Најдобрите копии на Ким Кардашиан

kim-kardashian

Поврзани вести

Овие девојки се најдобрите копии на Ким Кардашиан. Ким како најславна во семејството Кардашиан има неколку свои „клонови“ кои се само доказ за популарноста на реалити ѕвездата. Погледнете ги четирите најдобри копии на Ким…

Aна Крстиќ

kim-dvojnici-1

Ана има 20 години и доаѓа од Лесковац Србија. Таа неодамна се прослави на социјалните мрежи затоа што има слични облини како Ким.

Најчитани вести