среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Корисниците на неколку улици во Скопје денеска без вода

casa voda

Поврзани вести

Дел од корисниците од улиците Јуриј Гагарин, Кораб, Мокра, Струшка и Козле ќе останат без вода, поради изведување на приклучок на улица Јуриј Ггарин број 34.

Корисниците кои живеат на овие улици без вода ќе бидат од 08:00 часот па се до изведување на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести