недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Кошаркар влезе во “клинч” со навивачи

vojkan

Поврзани вести

Голем инцидент се случи на натпреварот во српската кошаркарска лига помеѓу Слога и Напредак, откако гостинскиот кошаркар Војкан Милинчиќ на два пати пробуваше да се качи на трибините и да се пресмета со навивачите, а еднаш и му успеа.

Најчитани вести