недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Косовци фатени со 100 килограми марихуана

marihuana 22.12.2013

Поврзани вести

Полицијата во Крагуевац запленила повеќе од 100 килограми марихуана и уапсила две лица од Косово, објавија српските медиуми.

Марихуаната била откриена во бункер од комби возило на Ибарската магистрала.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести