понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 33

Косово погодено од силно невреме

Косово беше погодено од голема бура вчера попладне.

kosovo

Поврзани вести

Косово беше погодено од голема бура вчера попладне.

Засега не се знае колкава материјална штета нанесе во околината на Гњилане.


Breshër në Ramjan by GazetaExpress

Најчитани вести