петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Кралицата на силиконите сее страв: „Нема да излезеш жива од куќава“

tijana

Последни вести

Поранешната постнарка на кралицата на силиконите, Тијана Ѓуровиќ, тврди дека старлетата со помош на двајц телохранители буквално ја претепала, а сето тоа бидејќи се сомневала дека и го хакнала профилот на Фејсбук.

Како што вели Јелена инциденотот се случил на 5. март кога тргнала во куќата на Тијана за да си ги земе своите работи.

– Вратата ми ја отвори Тијана и во тој момент двајца мажи ме внесоа во куќата, ми ја залепија устата и глава со трака, ме фрлија на под и со коноп ми ги врзаа рацете. Тијана ме праша: „ Каде е мојата шифра, злобнице?, и ме плукна и рекла дека од куќата нема да излезам жива. Момците чии лица не ги видов  бидејќи имаа капи, ме шутираа и ми ставија нож под грло, додека Тијана ме шишаше, раскажала вознемирено Јелена.

Најчитани вести