четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Кражба во ОУ „Лазо Ангеловски“

krazba

Поврзани вести

Компјутер, ДВД – плеер и принтер украдени од основното училиште „Лазо Ангеловски“.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести