понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 64

ВИДЕО: Кристен Стјуарт во улога на Коко Шанел

kristen-stewart-coco-chanel

Поврзани вести

Кристен Стјуарт во улога на Коко Шанел. Објавен е трејлерот за филмот „Еднаш и засекогаш“ на Карл Лагерфилд. Во трејлерот се појавуваат и Кристен Стјуарт и Жералдин Чаплин, во улогата на легендарната Габриел „Коко“ Шанел.

Стјуарт и Чаплин толкуваат улога на актерки што треба да глумат во филмот за дизјанерката. Погледнете како изгледа трејлерот за најновото уметничко остварување на Лагерфилд.

Најчитани вести