Магазин

Кристијано Роналдо и Ирина Шајк на насловната на Вог

Кристијано Роналдо и Ирина Шајк на насловната на Вог

ronaldoФудбалерот на Реал Мадрид,Кристијано Роналдо и неговата партнерка топ моделот Ирина Шајк се фотографираа за насловната страна на познатиот магазин Вог.

Како и познатите светски двојка меѓу кои се и Ким Кардашијан и Кање Вес фудбаелрот и убавицата се фотографиреаа за најновиот број на Вог.

Бројни пофалби стигаат на сметка на познатата двојка и за едиторијалот кои го направија за овој магазин.

Фотографиите се дело на познатиот фотограф Марио Тестино.