петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

Кристијано Роналдо и Ирина Шајк на насловната на Вог

Фотографиите се дело на познатиот фотограф Марио Тестино.

ronaldo1

Поврзани вести

ronaldoФудбалерот на Реал Мадрид,Кристијано Роналдо и неговата партнерка топ моделот Ирина Шајк се фотографираа за насловната страна на познатиот магазин Вог.

Како и познатите светски двојка меѓу кои се и Ким Кардашијан и Кање Вес фудбаелрот и убавицата се фотографиреаа за најновиот број на Вог.

Бројни пофалби стигаат на сметка на познатата двојка и за едиторијалот кои го направија за овој магазин.

Фотографиите се дело на познатиот фотограф Марио Тестино.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести