среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Кривична за дилер од Тетово

Кривична за дилер од Струмица

Кривична за дилер од Струмица

Последни вести

СВР Тетово поднесе кривична пријава против тетовецот А.Е.(39) поради „неовластено производство и продажба на наркотици.

На петти март е извршен претрес во неговиот дом каде биле пронајдени 32,03 грама наркотична дрога хероин и 0,20 грама мешавина од парацетамол и кофеин.

Најчитани вести