вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Кривична за кумановски дилер

Кривична за дилер од Струмица

Кривична за дилер од Струмица

Поврзани вести

Дваесет и едногодишниот Е.К. од Куманово доби кривична пријава бидејќи произведувал и продавал марихуана.

При претрес во неговиот дом полицијата пронашла 17,55 грама марихуана и седум семки од растението канабис сатива.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести