вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кривична за тетовец кој дилал марихуана

Кривична за дилер од Струмица

Кривична за дилер од Струмица

Последни вести

Ѓ.Ј. (27) од Тетово доби кривична пријава бидејќи неовластено производство и продавање наркотици.

При претрес од страна на полицијата кај него биле пронајдени 0,20 грама марихуана.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести