недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Кривична пријава за педофил од Неготино

Кривична пријава поднесе велешката полиција против педофил од Неготино.

pedofilija

Поврзани вести

Кривична пријава поднесе велешката полиција против педофил од Неготино.

Како што информира МВР, К.Р.(37) од Неготино се товари дека сторил кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“.

На 24-ти април годинава, во својот двор пријавениот во два наврати пред две малолетни лица вршел полови страсти.

Најчитани вести