четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 53

ФОТО: Дуцен Крос не остави ништо на имагинацијата

ducen-kros-1

Поврзани вести

На фотографијата што ја објави на социјалните мрежи, манекенката Дуцен Крос не остави ништо на имагинацијата.

Таа ги маѓепса сите, а особено припадниците на посилниот пол со новата фотографија на која позира во црна долна облека.

ducen-kros-2

Манекенката ги извести своите обожаватели дека всушност проверувала какво е времето пред да одлучи што ќе облече.

Дуцен Крос е мајка на две деца, а линијата ја одржува со редовно вежбање и здрава исхрана. Иако на почетокот на годината таа ги напушти Ангелите на Викторија Сикрет, мора да признаеме дека 30-годишната Дуцен сеуште изгледа неодоливо.

Најчитани вести