вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Крушка под крушка паѓа: Хефнер му ги остави зајачиците во наследство на синот

Купер Хефнер најверојатно е најсреќниот маж на Земјата, бидејќи тој ќе го наследи својот татко Хју Хефнер на врвот на царството Плејбој.

kuperhefner

Поврзани вести

Купер има дипломирано на  филмска продукција и историја, а вели дека приоритет му е да ја совлада умешноста за водење на империјата на татко му.

Хефнер има уште два сина  Марстон (23)  и Дејвид (58) и ќерка Кристина (61), но решил своите зајачици и  најчитаниот магазин да му ги остави на Купер.

Купер  е син на  Хефнер и Кимберли Конрад (51), главната Плејбој зајачица од 1989 година.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести