понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Куче скитник искаса 4- годишно момче од Прељубиште

mad_dog500

Последни вести

Четиригодишно момче од селото Прељубиште, општина Јегуновце, денеска во 14 часот и 40 минути било искасано по главата од куче скитник.

Најчитани вести