вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

Кумановци со голема поддршка за ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата

kumanovo-4-640x356

Последни вести

Атмосферата на митингот на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „ За подобра Македонија“ во Куманово вечерва беше регистрирана од дрон на ТВ НОВА.

Во продолжение ви доловуваме дел од масовноста на овој митинг. Кумановчани дадоа огромна поддршка на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и Коалицијата „За подобра Македонија“.

kumanovo-1kumanovo-2

kumanovo-3

kumanovo-5

kumanovo-6

kumanovo-7

kumanovo-8

kumanovo-9

kumanovo-10

kumanovo

Најчитани вести