четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кумановец ја претепал неподвижната мајка

tepackaslika

Поврзани вести

Педесет и деветгодишен кумановец доби кривична пријава бидејќи ја претеоал својата неподвижна мајка.

Тој физички ја нападнал својата неподвижна и неконтактибилна мајка, удирајќи ја по телото, при што и нанел скршеници по рацете, а истата била забележана наредниот ден од страна на домашна посета од Медицинскиот центар Куманово.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести