петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Кумановец нападнат во билијард клуб

policija-2

Последни вести

Синоќа околу 21,50 часот во билијард клуб во Куманово,физички бил нападнат дваесет и четири годишниот Х.В. од Куманово.

Поради повредите со кои се здобил, Х.В. најпрво бил пренесен во Медицински центар Куманово, а потоа во Клинички центар Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Најчитани вести