понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 64

Кумановец обљубил жена пред нејзината ќерка

полиција

Последни вести

Четириесет и едногодишниот Д.Н. од Куманово е уапсен бидејќи сторил кривично дело обљуба врз немоќно лице. Според МВР, пред два дена во автомобил „пежо“, тој извршил полови дејствија врз М.С. (23), додека била во возилото заедно со нејзината тригодишна ќерка.

Најчитани вести