недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Кумановец силувал 14-годишно девојче

siluvanje

Поврзани вести

Триесет и двегодишен кумановец доби кривична поради сомневање дека силувал 14-годишно девојче.

Тој во кумановската населба Карпош, во неговиот дом, користејќи згодна прилика извршил полови дејствија над 14-годишно девојче.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести