вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Курц ќе доминира во сите избори за глупост на годинава

idiot

Поврзани вести

“Секој публицитет е добар публицитет” – со оваа фраза ќе се обидат да го утешат дечково, барем колку што е тоа возможно.

Во дербито на државниот Универзитет меѓу екипите на Флорида Стејт и Флорида резултатот беше нерешен на неколку секунди пред крајот, но сепак натпреварот беше решен со звукот на сирената кога несреќниот Џејкоб Курц си даде невиден автокош, со кој им донесе голема радост на гостите.

Најчитани вести