вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Латас: Објавете ја снимката на мажот на Шеќеринска со Мијалков (ВИДЕО)

latas

Последни вести

Во синиќешниот Дневник на Сител уредникот Драган Павловиќ Латас ја повика Шеќеринска да го објави разговорот на Сашо Мијалков со нејзиниот сопруг Бобо Дајнерс, па потоа да брка вештерки.

Најчитани вести