петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 27

Латас: За времето на Груевски кланот Заеви свртел 205 милиони евра (ФОТО)

klan

Поврзани вести

Во вечерашното гостување во Дневникот на ТВ Сител на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, новинарот Драган Павловиќ Латас комплетно го разобличи бизнисот на Кланот Заеви.

klan-2

Според пресметките на ТВ Сител, во времето на ВМРО-ДПМНЕ Кланот Заев заработил 205 милиони евра.

klan-3

klan-3

klan-5

klan-6

klan-7

 

Најчитани вести