среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 42

Лазаров: Се сретнав со браќата Карабатиќ и Абало

Мечот Франција – Македонија почнува утре од 18:00 часот, а голем дел од нашите навивачи ќе пристигнат во текот на утрешниот ден. Има голем дел кои се и без купен билет.

kire-nikola-768x768

Поврзани вести

Капитенот Кирил Лазаров максимално мотивиран го чека дуелот против најмоќната ракометна сила на светот и актуелниот европски, светски и олимписки шампион, Франција. Лазаров открива дека веќе се сретнал со браќата Карабатиќ и Абало.

Мечот Франција – Македонија почнува утре од 18:00 часот, а голем дел од нашите навивачи ќе пристигнат во текот на утрешниот ден. Има голем дел кои се и без купен билет.

Најчитани вести