петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Лејди Гага без проблем глуми во експлицитни сцени

lejdi-gaga-1

Поврзани вести

Поп сензацијата Лејди Гага без проблем глуми во експлицитни сцени. Таа ја толкува една од главните улоги во петата сезона на серијата „Американска хорор приказна“.

lejdi-gaga-2

Како што пишуваат медиумите, пејачката барала да толкува улога на негативец, а продуцентите и ја исполниле оваа желба.

Според изјавите на колегите од снимањето Гага била доста професионална, па така снимањето експлицитни сцени воопшто не и било проблем.

lejdi-gaga-3

Иако градите и се прекриени со косата, во неколку сцени пејачката може да ја видиме во доста провокативни изданија. Погледнете го видеото.

Најчитани вести