сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Летна промоција на ОНЕ: Две Џабест СИМ картички за 99 денари

Од денес, низ целата земја, за секоја купена ЏаБест СИМ картичка по цена од само 99 денари, ОНЕ подарува уште една.

one

Поврзани вести

Телекомуникацискиот оператор ОНЕ воведува нова, летна промоција во ЏаБест. Од денес, низ целата земја, за секоја купена ЏаБест СИМ картичка по цена од само 99 денари, ОНЕ подарува уште една. Двете ЏаБест СИМ картички доаѓаат во уникатно ЏаБест СИМ ДУО пакување, а секоја од нив нуди:

  • Бесплатни разговори со сите ЏаБестери
  • Една, единствена тарифа за повици кон сите национални мрежи од 2,9 ден/мин и
  • Една, единствена тарифа од 2,9 денари за СМС и ММС

Дополнително, сите ЏаБестери можат да активираат некој од актуелните интернет пакети: дневен, неделен или месечен. А ова лето, во рамките на промотивната при-пејд понуда, сите Џабестери можат да го активираат  и неделниот пакет кој ќе им овозможи да зборуваат неограничено кон сите национални мрежи, но и да користат неверојатни 2GB бесплатен мобилен интернет, по цена од само 79 денари/неделно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести