Магазин

ФОТО: Лидија од „Жикина династија“ се уште е вистинска секс-бомба!

ФОТО: Лидија од „Жикина династија“ се уште е вистинска секс-бомба!

Популарната глумица повторно ја освои социјалната мрежа Инстаграм.

Лидија Вукичевиќ е како виното, како што старее така и се разубавува. Иако има 54 години, изгледа фантастично и со гордост тоа го покажува.

Имено, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија во бикини, со што направи вистински бум кај нејзините фанови.