недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Лисиче денеска без вода

voda.jpg500

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-6/4 на улица Горно Лисиче бр.154 во с.Лисиче без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести