понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Лисиче денеска без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-14

Последни вести

Поради дефект  на водоводна мрежа профил ф-150 милиметри на  булевар  12 Ударна Бригада, без водоснабдување  ќе  останат  корисниците  од  населбата Лисиче од 11 часот па се’ до санирање на дефектот.

Најчитани вести