вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Љубанци денеска без вода

imagesvodaaaa

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри во селоЉубанци кај игралиштето,  без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 9.30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести