четврток, 29 јуни 2017  |  Вести денес: 43

Лора Турунџиева емотивно се збогуваше од партнерот на својата мајка

lora

Последни вести

Македонската водителка Сузана Турунџева пред неколку часа на социјалните мрежи објави за загубата на својот партнер Марјан, на социјалните мрежи се огласи и нејзината ќерка Лора Турунџиева.

– Се уште не можам да поверувам дека утрово замина и те испративмем од нашите животи… нашиот дом, вечно ќе си во нашите срца…., вака гласеше емотивното збогување на Лора.

print

Најчитани вести