четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 0

Овие два хороскопски знаци неделава нема да имаат среќа во љубовта

stara-ljubov-420x240

Последни вести

Оваа работна недела ќе биде лоша на љубовен план за овие хороскопски знаци.

Вага
Ве очекува вистинска бура. Настаните ќе се менуваат брзо, а вие тешко ќе можете да се снајдете така што поради невнимание можен е прекин со партнерот. Односите во семејството нема многу да ве радуваат, ќе мора да бидете потрпеливи за да ги избегнете расправиите.

Стрелец
Ви недостасува трпение, а на вашиот партнер храброст да се соочи со заедничките проблеми. Смирете ги заедничките страсти. Се обидувате да одложите една средба, но тоа е само привремено решение. Соочувањето со вистината ви носи психолошко олеснување.

Најчитани вести