понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Лозот Хороскоп донесе добивка од 30 илјади денари

Horoskop 30 iljadi

Последни вести

Во месец октомври Експрес лозот Хороскоп ја донесе најновата добивка. Станка Давитковска од Крива Паланка освои 30 илјади денари.

Станка купила дури 17 Експрес лоза, од кои дури последната била добитната. Ова е нејзина прва добивка на која пособено се радува.

Само за потсетување најновиот Експрес лоз на Државна лотарија на Македонија, под името Хороскоп беше пуштен во продажба на 5 јуни.

Под мотото „Отвори и види што носи твојот хороскопски знак денес“, Државна лотарија на Македонија со оваа игра на среќа, внесува интересна забава за љубителите на Експрес лотаријата и астрологијата.

Со Експрес лозот Хороскоп на Државна лотарија на Македонија имате супер шанса за експресни добивки од 20 до 30.000 денари, со влог од 20 денари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести