недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Мадона си најде 29 години помладо момче

Madonna

Поврзани вести

По неполн месец откако го откачи своето 29 години помладо момче, Брахим Заибат, 55-годишната Мадона го замени со негов врсник.

Новото момче на поп дивата, Тимор Стефенс, има 26 години и исто така е 29 години помлад од нејзе. Како и неговиот претходник, Тимор е професионален танчер.

На пријателите Мадона го претставила новото момче на новогодишната забава на Рудолф Валентино, во Швајцарија.

„Хемијата меѓу Мадона и тоа момче е повеќе од очигледна“, рекол еден од гостите на забавата.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести