сабота, 27 мај 2017  |  Вести денес: 33

Мадона триумфираше во ТЛЗП (ВИДЕО)

Мадона триумфираше во ТЛЗП

Мадона триумфираше во ТЛЗП

Поврзани вести

Вчерашната победничка во регионалното шоу „Твоето лице звучи познато“ е Дара Бубамара која успеа да триумфира во улога на Мадона.

Пејачката по неколку емисии конечно однесе победа. Нејзиниот настап ги воодушеви и жирито и публиката но и нејзините колеги натпреварувачи кои сите до еден и ги дадоа максимумот 5 поени.

Најчитани вести