недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Маџари без вода

najvoda

Последни вести

Денеска поради промена на шибер ф100мм на ул.Финска ББ ( кај школото Дане Крапчев ), прекинато водоснабдување од 11:15 часот ќе имаат корисниците на ул.Финска и Маџари – Гази Баба до санирање на дефектот.

Најчитани вести