вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Маџари без вода

vodovod1

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Финска“ број 141 без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од улиците „Финска“ и Маџари од 11:00 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести