сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 2

Мајка го пронашла синот мртов

Според податоците од полицијата, се работи за 44-годишниот Александар К.

полиција

Последни вести

Вчера во 18 часот 70-годишната С.К. пријавила дека на булеварот „Партизански Одреди“ во нејзиниот дом го пронашла починат синот. Според податоците од полицијата, се работи за 44-годишниот Александар К.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од Секторот за внатрешни работи Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција која ќе покаже во какви околности настапила смртта.

Најчитани вести