вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Мајката на Ана Николиќ е за „без коментар“

majka na ana

Поврзани вести

Пејачката Ана Николиќ е на одмор во Грција,а друштво и прави нејзината мајка Миљана, за која не би се рекло дека и е мајка.

ana-nikolic

Имено оваа позната српска пејачка во повеќе наврати се жалеше дека нејзината мајка е во подобра форма од неа, редовно вежба за да изгледа убаво.

„Мама.Без коментар.“ напиша Ана под фотографијата која ја сликата на плажа.

majka na ana

Па сами пресудете кој подобро изгледа дали мајката или ќерката.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести