четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 39

Мајли Сајрус топлес како Мерлин Монро

Пејачката се фотографирала полугола во кревет со двајца мажи, алудирајќи на бурно поминатата ноќ.

majli sajrus

Поврзани вести

Провокативната пејачка Мајли Сајрус направи сет фотографии за германското издание на магазинот „Вог“, а главната инспирација и била Мерлин Монро.

Дваесет и едногодишната Мајли направила секси фотографии кои никого не оставиле рамнодушен. Пејачката се фотографирала полугола во кревет со двајца мажи, алудирајќи на бурно поминатата ноќ.

Мајли не можела да дочека да ги види сите фотографии, па една од нив ја објавила на Твитер, за да ја заскокотка фантазијата на фановите.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести