петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Македонец се самоубил скокајќи во Сава

91_big

Поврзани вести

Педесет и седумгодишен Македонец извршил самоубиство, скокајќи во реката Сава.

Инцидентот се случил денеска кратко пред 12 часот на пладне, откако И.К. скокнал од Бранков мост во Белград.

Телото на настраданиот се уште не е пронајдено, а не се изнесуваат други детали околу инцидентот

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести