петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Македонската Царина заплени големо количество дрога

zaplena na droga

Поврзани вести

Македонската Царина заплени поголемо количество дрога, но подетални информации ќе бидат кажани на прес конференцијата закажана за 15.30 часот.

На истата ќе се обрати директорот Ванчо Каргов.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести