сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Малите-големи луѓе кои го воодушевија регионот

Sara

Последни вести

Осмооделенката од основно училиште во Подгорица, Сара Стјепановиќ и нејзиниот партнер на полуматурската забава, Дамјан Т. станаа херои на Црна Гора.

Фотографијата од нивната забава го воодушеви и целиот регион, а профилот на Сара на Фејсбук е преполн со позитивни коментари, честитки и пофалби.

 

Најчитани вести