петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

Исчезна малолетничка од Скопје

missinggg

Поврзани вести

Четириесет и двегодишната М.Г.  од Скопје вчера во полициската станица Карпош пријавила дека нејзината 14 годишна ќерка исчезнала.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести