среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Малолетник ја направил Фејсбук страницата за исчезнатата Тијана

tijana

Поврзани вести

Фејсбук страницата на која наводно киднаперите на Тијана, која ја нема веќе шест дена бараат откуп ја направил малолетник.

– Сакаме во замена за Тијана Јуриќ еден милион динари, таа моментално се наоѓа на безбедно место, ако во рок од 7 дена не ги добиеме парите, полека ќе почнеме да ја мачиме. Парите треба да бидат уплатени преку на следнава жиро сметка: 160-335001-90. Очекувајте нови слики од лице место, Вашите киднапери- пишуваа на оваа страница.

Оваа страница подоцна беше избришана.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести