среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Малолетник нападнат на Бит Пазар

tepacka1

Поврзани вести

На автобуска постојка на Бит Пазар шестнаесетгодишниот А.Ј. кој бил заедно со уште двајца другари физички бил нападнат од група непознати лица, кои му нанеле телесни повреди.

МВР презема мерки за откривање на сторителите.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести