петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Мамо на умирање сум не се враќам дома!

policija

Последни вести

Синоќа во полициската станица Гостивар, Д.А. пријавила дека пред два дена од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син М.М.(27).

Пријавителката посочила дека на 1 ноември околу 19 часот го побарала на телефон и тој и рекол дека нема да си дојде дома и дека бил на умирање.

По телефонскиот разговор бил недостапен. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести