петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Манекенките се фотографираа без облека

Синди се фотографираше потполно гола во кревет, покажувајќи го извајаното тело за кое лудуваат мажите ширум светот.

cindy-crawford-in-w-magazine-march-2014-issue_1

Поврзани вести

Некои од најпосакуваните жени во светот Лара Стоун и Синди Крафорд се соблекоа за црно-белото снимање за W магазин.

Синди се фотографираше потполно гола во кревет, покажувајќи го извајаното тело за кое лудуваат мажите ширум светот. Телото го покри со бела тенка ткаенина, но позата во која лежи е доволно провокативна за да ја разбуди фантазијата на многу мажи.

Втората убавица Лара Стоун се фотографираше топлес, а на себе имаше само високи потпетици.

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус исто така неодамна се имаше фотографирано за овој магазин.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести