Магазин

Манекенките се фотографираа без облека

Манекенките се фотографираа без облека

Некои од најпосакуваните жени во светот Лара Стоун и Синди Крафорд се соблекоа за црно-белото снимање за W магазин.

Синди се фотографираше потполно гола во кревет, покажувајќи го извајаното тело за кое лудуваат мажите ширум светот. Телото го покри со бела тенка ткаенина, но позата во која лежи е доволно провокативна за да ја разбуди фантазијата на многу мажи.

Втората убавица Лара Стоун се фотографираше топлес, а на себе имаше само високи потпетици.

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус исто така неодамна се имаше фотографирано за овој магазин.