петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Манијак во Скопје: Се самозадоволувал пред малолетнички

Манијак во скопската населба Карпош 4 се задоволувал пред очите на две девојчиња.

manijak

Поврзани вести

Манијак си ги задоволил половите страсти пред две тринаесетгодишни девојчиња.

Според инфорамциите од Министерството за внатрешни работи, вчера околу 22 часот, на улицата Никола Парапунов во близина на фурната „Специјал“ во Карпош 4 манијак се задоволувал.

Одвартниот чин тој го извршил пред очите на две тринаесетгодишни девојчиња, а потоа избегал во непознат правец.

Полицијата работи на негово пронаоѓање.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести